Farmville Üst Üste Ağaç Dikme – Koyma – Cheat Engine

Bu yöntemle, aşağıdaki resimdeki gibi bir ağaçlık alana yüzlerce ağaç dikebilirsiniz veya evlerin üzerine, tarla parçalarının üzerine kısacası tarladaki herşeyin üzerine dikebilirsiniz.  Aşağıdaki resimde tam 18 tane ağaç var :)

Bu hileyi bizlerle paylaşan Rapçi JoJuq‘a katkılarından dolayı Teşekkürlerimizi Sunarız.
Image and video hosting by TinyPic

Bu hile internette hiçbiryerde yok. Facebook grupları ve diğer sitede yayınlayacaklar lütfen http://tahtakalem.net i kaynak göstermeyi unutmayın.

Cheat Engine 5.6 programı yoksa indirmek için tıklayın.

Öncelikle Firefox veya Opera ile farmville oyununa giriş yapıyoruz.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Bu kodu kopyalayıp aşağıdaki alana yapıştırın :

d0 30 26 d7 d2 60 ?? ?? 66 ?? ?? a8 24 00

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra programı kapatmadan oyuna dönüyoruz ve ağaçları artık istediğimiz yere dikebiliriz. Diktikten sonra ara-sıra F5 ile veya yenileme düğmesine tıklayarak yenileyelim.

Not: Bazen hata oluşabiliyor ve ağaçları üst üste dikemeyebilirsiniz. Bu durumda oyunun açık olduğu sayfayı yenileyip tekrardan yukarıdaki işlemleri yapınız.

DİKKAT : ÜST ÜSTE TARLA EKME HİLESİ ARTIK OLMUYOR. Lütfen kimse oluyormu diye sormasın. Boş yere de internette arayıp durmayın. Bu hile engellendi. Yapılması imkansız.

30 comments to Farmville Üst Üste Ağaç Dikme – Koyma – Cheat Engine

  • şeniz melek

    ben denedim ama bir turlu yapamadım yukarıda kı value ve adres bolumunde yesıl yazıyla gosterılen o rakamlar kesınlıkle cıkmıyor yardım edebılırmısınız lutfen imdattttt:):)

  • bu programda para hılesıde var yapılıyor.fakat para hesaba gectıkten sonra oyun contiente verıyor yanı hata verıyor.işlemı yapmadan nerden basladıysan ordan devam edıyor.hıleyı yaptıktan sonra sabitlemenın yolu varmı.misal 2000000 coıns alıyorum hesaba gecıyor ama aklıcı olmuyorrr.bilgisi olan varsa solesın plsssss

  • burak

    istediğim farm vile lütfen verin

  • can

    benim olmadı cheat engine 5.6 yüklü aynen uyguladım ama bende olmadı

Yorum Yazabilirsiniz