Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu Alma – Nasıl Alınır

Dikkat Önemli: Hastaneden internet üzerinden ilk kez randevu alacakların ilk randevularını telefonla almaları şartı getirilmiştir. İlk randevu telefonla alındıktan sonra, diğer randevuların hepsini internet üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz. İlk randevuyu telefonla almak için haydarpaşa numune hastanesinin telefonla randevu numası 0216 542 42 00 arayanız.

Eğer ilk randevunuzu daha önce telefon üzerinden almışsanız. Bu linke tıklayarak http://www.haydarpasanumune.gov.tr:81/ açılan sayfadan aşağıdaki kısımdaki alanı doldurunuz ve Devam Et tuşuna tıklayınız. Bu şekilde internet randevunuzu alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

5 comments to Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu Alma – Nasıl Alınır

 • fatma bülbül

  hastaneden randevü almak nede zormuş. zor olanı başaramadıkda. naparsak yapalım randevü almayı başaramıyoruz. alabilen varsa bizede yol göstersin. bi türlü tc yi yazamıyoruz. her seferinde kayıt deniliyo e bizim kaydımız var yine izin verilmiyo. bence biz değilde site başarısız yapılmış.

 • gülsün

  bu ne biçim sizstem kaç gündür bir randövüyü alamıyoruz ankarada oturup köpekler gibi havlamayın hastanelere çözüm bulun eyyyyyyyyy şerefsiz sağlık bakanı

 • kolo

  bende almamadım..arkadaşlar şikayet edlim …isyan edelim bu sisteme hai hep berabeR…!!!!!

 • maL

  yha nedir bu böyle yha..bir randevu almıyoruz..hepsi yalan bu alıyoz< idyenler nasıl alıyo…yol qösteriN..

Yorum Yazabilirsiniz