Facebook Pet Ville Hileleri Petville Cheat

PETVILLE OYUNU, HİLESİ PETVILLE CHEAT

 

Bu oyun için şu an çalışan tek hile hız hilesidir. Nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayın.

PetVille Hız Hilesi Cheat Engine

 Başka hile veya taktiklerini bilen varsa yorum kısmında paylaşabilir.

MANGAKOLİKarkadaşımızın paylaştığı bir ipucu:

MANGAKOLİK
 
Gönderilme tarihi 03.03.2010 at 17:46

Oyunun şifresi falan yok yukarıdaki my neigbors yazısına tıklayınca orada eklenmemiş komşular çıkıyo ordan ekleyebilirsiniz günde 15.000 kazanıyorum tek şifre var o da komşunuzun fazla olması ne kadar komşu o kadar coins artık odalar 20.000 oldu.Ayrıca eşya vs. alınca xp kazanıyosunuz.Bence para kazanıp harcayın daha fazla lwl atlarsınız.örneğin giysinin ve ya eşyanın fiyatı 5,000 coins siz 500 xp kazanıyosunuz.çiçeğe para ödemiyosunuz aksine para kazanıyosunuz Alttaki mavi top içinde yıldız şekli olan şekil var ya ona tıklayınca ne yapıcanı öğreniyosun diyelim ki 25 tane çorap topluyosun sonra 1.000 xp kazanıyosun BU KADAR BASİT!!!

 

Zynga

Bu oyunda da mantık hayvan besliyorsunuz, giydiriyorsunuz falan filan. İlk başta kendine bir hayvan seçmenizi istiyor. Bu seçtiğiniz hayvanın göz tipini, kulaklarını, dişlerini, elbisesini vs. özelliklerini kendiniz belirliyorsunuz. Daha sonra size bir oda veriyor ve burada hayvanınızı besliyorsunuz, temizliyorsunuz, bakımını yapıyorsunuz.

Oyunu buraya tıklayarak oyanabilirsiniz…

NOT: Bu oyun için şuana kadar keşfedilmiş bir hilesi, açığı yoktur. Hileleri, açıkları keşfedilir keşfedilmez buradan paylaşılacaktır.

250 comments to Facebook Pet Ville Hileleri Petville Cheat

Yorum Yazabilirsiniz